Tygrys z patyczkami gra zręcznościowa- MZ

Ile udźwignie Twój Tygrys?

Gra zręcznościowa  dla dzieci już od 3 roku życia.

Zestaw zawiera: drewnianego tygrysa , 24 drewniane patyczki w 4 różnych kolorach, pakowana w  bawełnianą torebkę. 

Wymiary opakowania: 11x8 cm.

Świetnie sprawdza sie w podróży.

17,90 zł

39,90 zł

-22,00 zł

Sztuki

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


IR002

Nowe

Wiek od lat 3
Wiek wg ELEFUNTEA 3+
Producent Tobar
Certyfikaty CE
Gwarancja 2 lata
99,99 zł

Bestsellerowa gra planszowa dla wszystkich miłośników serii „Było Sobie Życie” i nie tylko. Pięknie wydana gra z magicznym detektorem odpowiedzi, który sprawia dużo frajdy wszystkim dzieciom! Emocjonująca rozrywka dla całej rodziny – dla dzieci i dorosłych w wieku od 7 do 107 lat.

Dostępny
55,00 zł 45,00 zł

Chcesz wiedzieć jak sprawić, żeby przedmioty znikały, jak pokonać prawo grawitacji i jak czarować przy pomocy liczb? A może nawet jak… czytać w myślach? 30 magicznych sztuczek dla młodych czarodziejów OPIS poniżej.

Obniżka ceny!
Dostępny
39,99 zł 19,99 zł

Jack, zwana też Dibs, czy Five Stones, to gra, której historia sięga aż do starożytnego Egiptu. Wiedza ta jednak nie jest nam niezbędna do dobrej zabawy. Do tego bowiem wystarczy ten zestaw, dobry humor i szybka ręka. Już od 5 roku życia. Zasady gry poniżej.

Obniżka ceny!
Dostępny
109,00 zł

Gra Wyścig Kurczaków francuskiej marki Janod to wspaniała zabawa zarówno dla dzieci, jak i rodziców. Plansza składa z 10 dużych, barwnie ilustrowanych puzzli, które trzeba ułożyć w odpowiedniej kolejności, tworząc tor wyścigu, liczący w sumie 26 pól, start oraz metę. 4 drewniane pionki mają kształt uroczych kurczaków. O ich ruchach decyduje wynik rzutu...

Dostępny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: