Jacks Gra Zręcznościowa - MZ

Jack, zwana też Dibs, czy Five Stones, to gra, której historia sięga aż do starożytnego Egiptu. 
Wiedza ta jednak nie jest nam niezbędna do dobrej zabawy. Do tego bowiem wystarczy ten zestaw, dobry humor i szybka ręka.

Już od 5 roku życia.

Zasady gry poniżej.

19,99 zł

39,99 zł

-20,00 zł

Sztuki

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


04484

Nowe

Zasady gry poniżej.

Na czym polega ta gra?

Metalowe Jacki należy rozsypać na podłodze, ale tak, żeby nie były zbyt od siebie oddalone.

Następnie pierwszy z graczy (lub jedyny, ponieważ w tę grę można grać także w pojedynkę) podrzuca gumową piłkę i tą samą ręką musi złapać najpierw jacka, a potem piłeczkę, zanim odbije się ona drugi raz od podłogi.

I tak do końca, czyli póki któryś z graczy nie zdobędzie większości jacków. 

Prosta, zajmująca mało miejsca gra doskonale ćwiczy koordynację wzrokowo- ruchową, refleks i nadaje się doskonale zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Zestaw zawiera instrukcję, 8 metalowych jacków i gumową piłeczkę

Wymiary opakowania: 8x8 cm

99,99 zł

Bestsellerowa gra planszowa dla wszystkich miłośników serii „Było Sobie Życie” i nie tylko. Pięknie wydana gra z magicznym detektorem odpowiedzi, który sprawia dużo frajdy wszystkim dzieciom! Emocjonująca rozrywka dla całej rodziny – dla dzieci i dorosłych w wieku od 7 do 107 lat.

Dostępny
55,00 zł 45,00 zł

Chcesz wiedzieć jak sprawić, żeby przedmioty znikały, jak pokonać prawo grawitacji i jak czarować przy pomocy liczb? A może nawet jak… czytać w myślach? 30 magicznych sztuczek dla młodych czarodziejów OPIS poniżej.

Obniżka ceny!
Dostępny
129,00 zł 89,00 zł

Mancala - Mankala Najstarsza gra Świata. Gra, która łączy w sobie paradoksy. Zaskakująco łatwo jest się nauczyć w nią grać i niezwykle trudno tę grę przerwać. Kolorowe, szklane kamyki należy przemieszczać między dołkami, nazywanymi polami, tak by w największym dołku, czyli domu, zebrać ich więcej niż uda się to przeciwnikowi. OPIS poniżej.

Obniżka ceny!
Dostępny
39,90 zł 17,90 zł

Ile udźwignie Twój Tygrys? Gra zręcznościowa  dla dzieci już od 3 roku życia. Zestaw zawiera: drewnianego tygrysa , 24 drewniane patyczki w 4 różnych kolorach, pakowana w  bawełnianą torebkę.  Wymiary opakowania: 11x8 cm. Świetnie sprawdza sie w podróży.

Obniżka ceny!
Dostępny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: