GIGA Wielki Pałac z Tektury

Chcesz się poczuć jak Anna i Elza?

Zbuduj swój własny Pałac z Krainy Lodu: złóż go, pomaluj a później baw się i śpiewaj ,,Mam tę moc...''.

A może Rycerz Mike?

Pałac doskonale sprawdza się na przyjęciach urodzinowych, zapewnia wiele godzin kreatywnej zabawy, a później stanowi wspaniałą dekorację pokoju Małej Księżniczki lub Małego Rycerza.

Wymiary po złożeniu: 221 cm x 221 cm x 185 cm

565,00 zł

Sztuki

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 56 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 56 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 28,00 zł.


2elefun

Nowe

Zabawka przeznaczona jest do samodzielnego montażu oraz pomalowania. Zapewnia dziecku wiele niezapomnianych wrażeń oraz wspomaga naukę i rozwój. 

Dzięki wspólnej zabawie z rodzicami gwarantujemy swoim dzieciom poczucie integracji, jednocześnie stymulujemy rozwój zdolności artystycznych i manualnych poprzez naukę malowania i rysowania. 
Wpływamy na ciekawość oraz rozwijanie inwencji twórczej i wyobraźni poprzez naukę kreatywnego myślenia.
Jednocześnie możemy uczyć dziecka odpowiedzialności za środowisko naturalne - gdyż produkt nadaje się w całości do ponownego przetworzenia.


Zabawkę można wielokrotnie składać i rozkładać. W komplecie trwałe pudło do przechowywania modelu.
 
Wymiary po złożeniu: 221 cm x 221 cm x 185 cm
Łączne wymiary opakowania: 138 cm x 114 cm x 16 cm
Waga opakowania:17.4 kg 
 
Nadaje się do malowania i dekorowania w dowolny sposób. Dla bezpieczeństwa najmłodszych zastosowano tzw. " bezpieczne krawędzie".
 
Wykonane z pięciowarstwowej tektury zabawki są lekkie, dzięki temu "odsuną się'' dziecku z drogi, tak by nie uderzyło się lub nie nabiło siniaka. W przeciwieństwie do zabawek plastikowych i drewnianych, nawet przy bardzo energicznej zabawie w grupie, dzieci bedą bezpieczne.

Z produktami papierowymi i tekturowymi wiąże się możliwość skaleczenia. Producent wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w przemyśle papierniczym i opakowaniowym, zastosował specjalne noże gwarantujące "bezpieczne krawędzie"

Wszystkie modele zostały przetestowane przez grupy dzieci przed wprowadzeniem do sprzedaży i otrzymały pozytywną opinię Inspektoratu Ofsted w UK.

Zabawki  spełniaja wymogi dyrektywy bezpieczeństwa 88/378/EEC i zostały zaprojektowane i wykonane zgodnie z wytycznymi norm:

EN 71 - 1:1998 - Bezpieczeństwo zabawek - Część 1: Właściwości mechaniczne i fizyczne.
EN 71 - 2:1994 - Bezpieczeństwo zabawek - Część 2: Palność
 
Produkt przeznaczony jest do zabawy w pomieszczeniach zamkniętych lub na zewnątrz w suchych warunkach. Zabawkę należy przechowywać w miejscu suchym, z daleka od otwartego ognia.

Ostrzeżenie: Zabawka przeznaczona jest dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Podczas zabawy wymagany jest stały nadzór osoby dorosłej.
Motywy Księżniczki
Wiek od lat 3
Wiek wg ELEFUNTEA 3+
Producent Elefuntea - Kolorowe Dzieciństwo
Materiał tektura warstwowa
Certyfikaty CE
Gwarancja 2 lata
75,00 zł

Wspaniały zamek rycerzy króla Artura. Miejsce turniejów rycerskich, spotkań przy okrągłym stole oraz występów bardów i trefnisi. Pomalujcie swój zamek mazakami albo farbami tak, aby rycerze wiedzieli kto jest władcą tej niezdobytej twierdzy. Wymiary po złożeniu: 380 x 380 x 305 mm OPIS poniżej.

Dostępny
109,00 zł

Zamiast krzyczeć „Panie pilocie, dziura w samolocie!” wsiądź do swojego tekturowego samolotu i poleć gdzie zechcesz. Przed startem nie zapomnij go pomalować oraz umieścić niezbędnych w podróży przedmiotów w przestronnym luku bagażowym, znajdującym się w tylnej części kadłuba. W wyposażeniu standardowym znajdują się dwie bomby, które pozwolą przekształcić...

Dostępny
425,00 zł

Chcesz się poczuć jak Anna i Elza? Zbuduj swój własny Pałac z Krainy Lodu: złóż go, pomaluj a później baw się i śpiewaj ,,Mam tę moc...''. Pałac doskonale sprawdza się na przyjęciach urodzinowych, zapewnia wiele godzin kreatywnej zabawy, a później stanowi wspaniałą dekorację pokoju Małej Księżniczki. Wymiary po złożeniu: 164 cm x 164 cm x 185 cm

Dostępny