Trzy Małe Świnki + 12 flamastrów Teatrzyk 3D Calafant

Tekturowe zabawki edukacyjne marki Calafant

Trzy małe świnki postanowiły zbudować sobie domy. Pierwsza, bardzo odpowiedzialna, wzniosła swój domek z cegieł. Druga zbudowała z desek. Trzecia, niecierpliwa i lekkomyślna, zbudowała chatkę ze słomy. "Już jesteś moja" powiedział wilk. Czy wiesz którą świnkę miał na myśli? Przeczytaj z rodzicami wspólnie bajkę a potem pomóż świnkom zbudować ich domki. A ty który domek chętnie byś zbudował?

OPIS poniżej.

65,00 zł

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,00 zł.


B2609X

Nowe

Niedostępny

Wspaniała ekologiczna zabawka z kartonu przenosząca dzieci do świata baśni i bajek. Może stanowić świetną pomoc dydaktyczną dla nauczycieli przedszkola. Dzieci słuchają opowieści o trzech małych świnkach a potem wspólnie z innymi dziećmi budują domki 3 małych świnek i je dekorują. Zabawka wykonana jest z bardzo trwałej białej tektury wysokiej jakości. Można ją kolorować flamastrami, farbami, oklejać, wszystko zależy od inwencji twórczej dzieci. W opakowaniu znajduje się 12 kolorowych nietoksycznych flamastrów.

Zabawka wykonana jest z białej, bardzo mocnej tektury. Można ją wielokrotnie składać i  rozkładać. Jeśli dziecko znudzi się już zabawką, można bez problemu ją złożyć i schować do pudełka jak np. grę. Jest tak mocna i solidna, że można tę czynność powtarzać wielokrotnie.

Zalety kreatywnych i ekologicznych zabawek z kartonu:

 • rozwijają dziecięcą wyobraźnię
 • rozwijają koordynację wzrokową dziecka
 • uczą poznawania kształtów
 • rozwijają zdolności manualne dziecka
 • rozwijają fantazję dziecka
 • są ekologiczne i przyjazne dla środowiska
 • do złożenia zabawki nie potrzeba używać nożyczek i kleju
 • bardzo łatwo można je składać i rozkładać
 • nie zajmują dużo miejsca,
 • pozwalają dziecku wykazać się swoją inwencją twórczą
 • świetny prosty sposób na kreatywną zabawę

Wszytkie zabawki kreatywne marki Calafant znajdziesz tutaj Tekturowe zabawki edukacyjne marki Calafant

Wiek od lat 3
Wiek wg ELEFUNTEA 3+
Producent Calafant
Materiał tektura warstwowa
Certyfikaty CE, ASTM
Opakowanie pudełko kartonowe
Designe Germany
Produkcja Made in Germany
Gwarancja 2 lata
67,00 zł

Zamek z tektury w którym mieszkają groźne smoki:) Brama zamku podniosła się ze zgrzytem! To przebiegli rozbójnicy chcą napaść na zamek rycerski i zagrabić cenne złoto ..... Nie spodziewali się jednak, że zamek strzegą ogromne i groźne Smoki :) Wymiary po złożeniu: 240 x 240 x 205 mm OPIS poniżej.

Dostępny
39,00 zł 27,00 zł

Idealny zestaw dla każdego małego pirata. Nieodzowny na każdym przyjęciu, urodzinach a poźniej do zabawy. Ileż to niesamowitych morskich opowieści można usłyszeć kolorując cały zestaw :) W przepastnym kufrze można odkryć nieprzebrane skarby:) Odkryjmy więc wszystkie tajemnic tego zestawu razem z rodzicami. Dla większej ilości dzieci można dokupić duży 4...

Obniżka ceny!
Dostępny