DWUKOMOROWY POJEMNIK DO OBSERWACJI NIEZBĘDNIK ODKRYWCY NATURY - Navir

Dwukomorowy przeźroczysty pojemnik z lupą powiększającą, wbudowanym lusterkiem i pochylnią aby urozmaicić poznawanie oglądanego zwierzątka.

Doskonale narzędzie dla młodego naukowca i odkrywcy przyrody.

W zakrętce znajdują się dwie lupy powiększające x2 i x4 (ruchoma).

Zestaw zawiera pęsetę oraz model małego owada.

OPIS poniżej.

52,59 zł

Sztuki

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 5 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 5 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 2,50 zł.


4480300

Nowe

Dwukomorowy przeźroczysty pojemnik z lupą powiększającą, to doskonały przyrząd optyczny niezbędny małym odkrywcom w dokładnych obserwacjach owadów i innych małych żyjątek, które można spotkać np. na trawniku przed domem.

Przy użyciu pojemnika każdy ma ułatwioną obserwację obiektów aż z trzech stron:

  • można patrzeć na nie z góry, przez pojedyncze szkło powiększające 2x albo przez podwójny system z wykorzystaniem drugiej lupy co daje powiększenie aż 4x,
  • obserwować je z boku przez przezroczystą obudowę z plastiku dodatkowo wykorzystując do tego drugą lupę o powiększeniu 3x,
  • a także spojrzeć na nie do dołu wykorzystując wbudowane lustro i dodatkowo lupę powiększającą 3x dla zwiększenia szczegółów.

Pojemnik jest wyposażony dodatkowo w pincetę, ułatwiającą umieszczanie w nim okazów do obserwacji a także w plastikowy model owada - aby nasz mały naukowiec mógł od razu rozpocząć obserwację.

Wiek od lat 5
Wiek wg ELEFUNTEA 5+
Producent Navir
Materiał plastik
Certyfikaty CE
Opakowanie pudełko przeźroczyste plastikowe
Designe Italy
Produkcja Made in Italy
Wymiary opakowania 140 x 90 x 70 mm
Gwarancja 2 lata
27,99 zł

Przeźroczysty pojemnik z podziałką na dnie służy do obserwacji roślin, rodzajów gleby, owadów i innych drobnych organizów jak mrówki, dżdzownice itp.. Doskonale narzędzie dla młodego naukowca i odkrywcy przyrody. W zakrętce znajdują się dwie lupy powiększające x2 i x4 (ruchoma). Zestaw zawiera zawieszkę, pęsetę oraz model małego owada. OPIS poniżej.

Dostępny
169,99 zł

Zestaw zawiera niezbędne dla młodego ODKRYWCY NATURY przyrządy do obserwacji TERENOWYCH: przenośny mikroskop z lupą powiększającą x20 i x40, regulacją ostrości i wbudowanym oświetleniem (bateria w zestawie) super poręczną lupę powiększającą x3 i x7 z możliwością postawienia dzięki składanej podpórce dwukomorowy przeźroczysty pojemnik z lupą powiększającą...

Dostępny
34,99 zł

Poręczna TERENOWA EXTRA LUPA ODKRYWCY NATURY Z CHWYTAKIEM z soczewką powiększająca x3 i x7. Dzięki wbudowanej podpórce łatwo możemy ją postawić aby wygodniej oglądać zwierzątko. W zestawie znajduje się również pęseta oraz model małego robaczka. OPIS poniżej.

Dostępny
39,99 zł

Rozkładany wielofunkcyjny przyrząd optyczny. Dzięki wbudowanemu kompasowi zawsze odnajdziemy kierunek. Lusterko pozwoli na nadawanie sygnałów świetlnych.Lupa i lornetka przyda się każdemu młodemu podróżnikowi i odkrywcy. OPIS poniżej.

Dostępny
169,99 zł

Profesjonalny zestaw odkrywcy natury: bidon pojemnik z lupą przyrząd optyczny penseta wygodny pas z materiałową 'kieszenią'  notatnik Niezbędnik dla każdego małego podróżnika. OPIS poniżej.

Dostępny
110,99 zł

Zestaw przyrządów optycznych 3w1: teleskop peryskop mikroskop Doskonale narzędzie dla młodego naukowca i odkrywcy przyrody. Doskonałe wykonanie, łatwość w obsłudze.

Dostępny
89,99 zł

Przenośny mikroskop z lupą powiększającą x20 i x40, regulacją ostrości i wbudowanym oświetleniem. Dzięki prostej obsłudze, poręcznemu kształtowi dziecko może swobodnie obserwować otaczającą nas przyrodę i zgłębiać tajniki nauki. Mikroskop wysyłany losowo. Brak możliwości wyboru koloru.

Dostępny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: