LORNETKA Z KOMPASEM NIEZBĘDNIK ODKRYWCY NATURY - Navir

Rozkładany wielofunkcyjny przyrząd optyczny. Dzięki wbudowanemu kompasowi zawsze odnajdziemy kierunek. Lusterko pozwoli na nadawanie sygnałów świetlnych.Lupa i lornetka przyda się każdemu młodemu podróżnikowi i odkrywcy.

OPIS poniżej.

39,99 zł

Sztuki

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.


4440102

Nowe

ROZKŁADANY PRZYRZĄD OPTYCZNY Z KOMPASEM to niezbędny każdemu małemu podróżnikowi instrument do obserwacji otaczającego nas świata.

Dzięki wbudowanemu kompasowi pomoże znaleźć właściwą drogę podczas każdej wyprawy.

Może służyć także jako lornetka aby odnaleźć punkty orientacyjne w terenie lub podglądać oddalone od nas zwierzaki i podziwiać ciekawe zjawiska przyrodnicze.

Przyda się też jako lupa aby dokładniej zbadać szczegóły ciekawego znaleziska.

Dzięki nowoczesnej budowie jest mały i poręczny, łatwo będzie zabrać go do kieszeni, a jego rozkładanie nie sprawi nikomu trudności.

To idealny kompan każdego małego odkrywcy.

ROZKŁADANY PRZYRZĄD OPTYCZNY Z KOMPASEM może pełnić następujące funkcje:

  • lornetka z regulacją ostrości;
  • lupa;
  • kompas;
  • lusterko sygnałowe.
Wiek od lat 5
Wiek wg ELEFUNTEA 5+
Producent Navir
Materiał produkt wielo materiałowy
Certyfikaty CE
Gwarancja 2 lata
27,99 zł

Przeźroczysty pojemnik z podziałką na dnie służy do obserwacji roślin, rodzajów gleby, owadów i innych drobnych organizów jak mrówki, dżdzownice itp.. Doskonale narzędzie dla młodego naukowca i odkrywcy przyrody. W zakrętce znajdują się dwie lupy powiększające x2 i x4 (ruchoma). Zestaw zawiera zawieszkę, pęsetę oraz model małego owada. OPIS poniżej.

Dostępny
169,99 zł

Zestaw zawiera niezbędne dla młodego ODKRYWCY NATURY przyrządy do obserwacji TERENOWYCH: przenośny mikroskop z lupą powiększającą x20 i x40, regulacją ostrości i wbudowanym oświetleniem (bateria w zestawie) super poręczną lupę powiększającą x3 i x7 z możliwością postawienia dzięki składanej podpórce dwukomorowy przeźroczysty pojemnik z lupą powiększającą...

Dostępny
34,99 zł

Poręczna TERENOWA EXTRA LUPA ODKRYWCY NATURY Z CHWYTAKIEM z soczewką powiększająca x3 i x7. Dzięki wbudowanej podpórce łatwo możemy ją postawić aby wygodniej oglądać zwierzątko. W zestawie znajduje się również pęseta oraz model małego robaczka. OPIS poniżej.

Dostępny
169,99 zł

Profesjonalny zestaw odkrywcy natury: bidon pojemnik z lupą przyrząd optyczny penseta wygodny pas z materiałową 'kieszenią'  notatnik Niezbędnik dla każdego małego podróżnika. OPIS poniżej.

Dostępny
110,99 zł

Zestaw przyrządów optycznych 3w1: teleskop peryskop mikroskop Doskonale narzędzie dla młodego naukowca i odkrywcy przyrody. Doskonałe wykonanie, łatwość w obsłudze.

Dostępny
89,99 zł

Przenośny mikroskop z lupą powiększającą x20 i x40, regulacją ostrości i wbudowanym oświetleniem. Dzięki prostej obsłudze, poręcznemu kształtowi dziecko może swobodnie obserwować otaczającą nas przyrodę i zgłębiać tajniki nauki. Mikroskop wysyłany losowo. Brak możliwości wyboru koloru.

Dostępny