Lampiony Łańcuch LED Auta - Jabadabado

Jabadabado szwedzkie ekologiczne zabawki drewniane dla Niemowląt

Wyjątkowy łańcuch 15 papierowych lampionów z motywem kolorowym aut będzie idealnym dodatkiem dekoracyjnym w pokoju małego fana motoryzacji.

Delikatne światło stworzy niezwykłą atmosferę i będzie piękną ozdobą w pokoju.

Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem.

Długość całkowita: 3,5 m

Średnica lampionu: 8 cm

Łańcuch zapakowany w pudełko idealny na prezent.

129,00 zł

Sztuki

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 12 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 12 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 6,00 zł.


X6026

Nowe

Długość całkowita: 3,5 m

Średnica lampionu: 8 cm

Łańcuch zapakowany w pudełko idealny na prezent.

Jabadabado to szwedzka marka, oferująca unikalne akcesoria dekoracyjne oraz zabawki drewniane dla dzieci.

Wszystkie produkty marki Jabadabado znajdziesz tutaj Jabadabado szwedzkie ekologiczne zabawki drewniane dla Niemowląt

Wiek Noworodek
Wiek wg ELEFUNTEA 0+
Producent JaBaDaBaDo
Materiał produkt wielo materiałowy
Certyfikaty CE, RoHS, REACH
Gwarancja 2 lata
19,90 zł

Wyjątkowa girlanda urodzinowa. Składa się z osiemnastu chorągiewek o długości 4,7 metra. Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem. Długość całkowita: 4,7 m Wymiary flag: 22 x 18 cm Girlanda zapakowana w pudełko idealna na prezent.

Dostępny
27,90 zł

Wyjątkowa girlanda z motywem kolorowych słoni będzie idealnym dodatkiem dekoracyjnym w pokoju dziecięcym. Składa się z siedemnastu papierowym słoni o długości 4,5 metra. Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem. Długość całkowita: 4,5 m Wymiary flag: 19 x 15 cm Girlanda zapakowana w pudełko idealna na prezent.

Dostępny
27,90 zł

Wyjątkowa girlanda z motywem kolorowych motyli będzie idealnym dodatkiem dekoracyjnym w pokoju dziecięcym. Składa się z siedemnastu papierowych motyli o długości 4,5 metra. Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem. Długość całkowita: 4,5 m Wymiary flag: 19 x 15 cm Girlanda zapakowana w pudełko idealna na...

Dostępny
27,90 zł

Wyjątkowa girlanda z uroczymi różowymi trójkątami będzie idealnym dodatkiem dekoracyjnym w pokoju dziecięcym. Składa się z osiemnastu papierowym trójkątów o długości 4,5 metra. Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem. Długość całkowita: 4,5 m Wymiary flag: 19 x 15 cm Girlanda zapakowana w pudełko idealna na...

Dostępny