Girlanda do Pokoiku Mała Biało Różowe Chorągiewki - Jabadabado

Jabadabado szwedzkie ekologiczne zabawki drewniane dla Niemowląt

Wyjątkowa mini girlanda z motywem kolorowych różowo – czerwonych trójkątów będzie idealnym dodatkiem dekoracyjnym na przyjęciu dziecięcym. Składa się z dwudziestu jeden papierowym flag o długości trzech metrów.

Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem.

Długość całkowita: 3 m

Wymiary flag: 10 x 10 cm

Girlanda zapakowana w pudełko idealna na prezent.

11,90 zł

Sztuki

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Z17026

Nowe

Długość całkowita: 3 m

Wymiary flag: 10 x 10 cm

Jabadabado to szwedzka marka, oferująca unikalne akcesoria dekoracyjne oraz zabawki drewniane dla dzieci.

Wszystkie produkty marki Jabadabado znajdziesz tutaj Jabadabado szwedzkie ekologiczne zabawki drewniane dla Niemowląt

Wiek Noworodek
Wiek wg ELEFUNTEA 0+
Producent JaBaDaBaDo
Materiał produkt wielo materiałowy
Certyfikaty CE, ASTM
Gwarancja 2 lata
19,90 zł

Wyjątkowa girlanda urodzinowa. Składa się z osiemnastu chorągiewek o długości 4,7 metra. Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem. Długość całkowita: 4,7 m Wymiary flag: 22 x 18 cm Girlanda zapakowana w pudełko idealna na prezent.

Dostępny
27,90 zł

Wyjątkowa girlanda z motywem kolorowych słoni będzie idealnym dodatkiem dekoracyjnym w pokoju dziecięcym. Składa się z siedemnastu papierowym słoni o długości 4,5 metra. Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem. Długość całkowita: 4,5 m Wymiary flag: 19 x 15 cm Girlanda zapakowana w pudełko idealna na prezent.

Dostępny
27,90 zł

Wyjątkowa girlanda z motywem kolorowych motyli będzie idealnym dodatkiem dekoracyjnym w pokoju dziecięcym. Składa się z siedemnastu papierowych motyli o długości 4,5 metra. Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem. Długość całkowita: 4,5 m Wymiary flag: 19 x 15 cm Girlanda zapakowana w pudełko idealna na...

Dostępny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: