Plecaczek LittleLife Animal Pack Krokodyl

LittleLife Bezpieczne dzieciństwo

Plecaczek dla Niemowlaka ze Smyczą Krokodyl Animal LittleLife

Zabawny i pięknie wykonany plecak Biedronka z serii LiittleLife Animal jest przeznaczony dla maluchów od 1 roku życia do około 3 lat. Ten plecak zaskakuje swoją funkcjonalnością, każdy z plecaczków z serii Animal posiada w zestawie odpinaną smycz/pasek bezpieczeństwa. 

Opis poniżej.

124,00 zł

139,00 zł

-15,00 zł

Sztuki

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


L10880

Nowe

Zabawny i pięknie wykonany plecak Biedronka z serii LiittleLife Animal jest przeznaczony dla maluchów od 1 roku życia do około 3 lat. Ten plecak zaskakuje swoją funkcjonalnością, każdy z plecaczków z serii Animal posiada w zestawie odpinaną smycz/pasek bezpieczeństwa. Wystarczy przypiąć ją  do specjalnego uchwytu na górze plecaka, dzięki niej możesz trzymać blisko swojego Malucha wtedy gdy wymaga tego sytuacja (szczególnie przydaje się w dużych sklepach i skupiskach ludzkich, a także wtedy gdy masz pod opieką więcej niż jedno dziecko).  

W zestawie:

 • plecaczek
 • odpinany pasek-smycz bezpieczeństwa z uchwytem

Cechy plecaka:

 • - smycz bezpieczeństwa, którą można w każdej chwili odpiąć i schować
 • - główna komora plecaczka posiada zamknięcie na suwak
 • - regulowane paski naramienne i pas piersiowy zapinany na klamrę dzięki czemu nosi się go wygodnie i bezpiecznie 
 • - w środku znajduje się miejsce na wpisanie imienia, nazwiska, danych kontaktowych 
 • - każdy z plecaczków posiada wygodny uchwyt na górze
 • - przeznaczony dla dzieci w wieku 1-3 lata
 • - wymiary: 14 x 18 x 23 cm
 • - pojemność 2 litry
 • - waga 200 g (7 oz.)
 • - aby usunąc zabrudzenia, lekko szczotkować miękką szczotką lub użyć miękkiej ściereczki i delikatnego mydła w płynie, nie prać w pralce
 • - zgodny z normą bezpieczeństwa EN 13210-2004  

Wszytkie akcesoria, ubranka i zabawki marki LittleLife znajdziesz tutaj LittleLife Bezpieczne dzieciństwo

Wiek od 12 m
Wiek wg ELEFUNTEA 1+
Producent Little Life
Materiał produkt wielo materiałowy
Certyfikaty CE, ASTM
Wymiary produktu 23 x 18 x 14 cm
Waga 0.2 kg
Gwarancja 2 lata
28,00 zł

Opaska informacyjna ID / medyczna - Biedronka LittleLife W opasce znajduje się miejsce na włożenie karty z danymi kontaktowymi, informacjami medycznymi dziecka. W komplecie znajdują się dwie karty. Pewne zapięcie na rzep i elastyczy pasek zapobiegają zgubieniu, zdjęciu opaski.  Waga: 3 g Dla dzieci: 1+ Opis poniżej.

Dostępny
28,00 zł

Opaska informacyjna ID - Nemo LittleLife W opasce znajduje się miejsce na włożenie karty z danymi kontaktowymi, informacjami medycznymi dziecka. W komplecie znajdują się dwie karty. Pewne zapięcie na rzep i elastyczy pasek zapobiegają zgubieniu, zdjęciu opaski.  Waga: 3 gDla dzieci: 1+ Opis poniżej.

Dostępny
28,00 zł

Opaska informacyjna ID Pszczółka LittleLife W opasce znajduje się miejsce na włożenie karty z danymi kontaktowymi, informacjami medycznymi dziecka. W komplecie znajdują się dwie karty. Pewne zapięcie na rzep i elastyczy pasek zapobiegają zgubieniu, zdjęciu opaski. Waga: 3 gDla dzieci: 1+ Opis poniżej.

Dostępny
139,00 zł 124,00 zł

Plecaczek LittleLife Animal Pack Biedronka Te słodkie plecaczki-zwierzaki dają mnóstwo dobrej zabawy podczas codziennych spacerów zapewniając jednocześnie maksimum bezpieceństwa. Mieszczą niespodziewanie wiele rzeczy, a specjalny uchwyt dla rodzica na górze plecaka pozwala na szybką reakcję przy niekontrolowanych ruchach maluchów. Plecaczki dzięki...

Obniżka ceny!
Dostępny
139,00 zł 124,00 zł

Plecaczek dla Niemowlaka ze Smyczą Konik Morski Animal LittleLife Zabawny i pięknie wykonany plecak Biedronka z serii LiittleLife Animal jest przeznaczony dla maluchów od 1 roku życia do około 3 lat. Ten plecak zaskakuje swoją funkcjonalnością, każdy z plecaczków z serii Animal posiada w zestawie odpinaną smycz/pasek bezpieczeństwa.  Opis poniżej.

Obniżka ceny!
Dostępny
139,00 zł 124,00 zł

Plecaczek dla Niemowlaka ze Smyczą Nemo Animal LittleLife Zabawny i pięknie wykonany plecak Biedronka z serii LiittleLife Animal jest przeznaczony dla maluchów od 1 roku życia do około 3 lat. Ten plecak zaskakuje swoją funkcjonalnością, każdy z plecaczków z serii Animal posiada w zestawie odpinaną smycz/pasek bezpieczeństwa.  Opis poniżej.

Obniżka ceny!
Dostępny
139,00 zł 124,00 zł

Plecaczek dla Niemowlaka ze Smyczą Pszczółka Animal LittleLife Zabawny i pięknie wykonany plecak Biedronka z serii LiittleLife Animal jest przeznaczony dla maluchów od 1 roku życia do około 3 lat. Ten plecak zaskakuje swoją funkcjonalnością, każdy z plecaczków z serii Animal posiada w zestawie odpinaną smycz/pasek bezpieczeństwa.  Opis poniżej.

Obniżka ceny!
Dostępny