Foremki i Flagi do Babeczek i Muffinek Urodzinowych Niebieskie 24 szt. - Jabadabado

Jabadabado szwedzkie ekologiczne zabawki drewniane dla Niemowląt

Wyjątkowa zestaw dwudziestu czterech foremek i flag do babeczek i muffinek urodzinowych w kolorze niebieskim i zielonym.

Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem.

13,90 zł

Sztuki

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,50 zł.


Z17042

Nowe

Jabadabado to szwedzka marka, oferująca unikalne akcesoria dekoracyjne oraz zabawki drewniane dla dzieci.

Wszystkie produkty marki Jabadabado znajdziesz tutaj Jabadabado szwedzkie ekologiczne zabawki drewniane dla Niemowląt

Wiek Noworodek
Wiek wg ELEFUNTEA 0+
Producent JaBaDaBaDo
Certyfikaty CE, ASTM
Gwarancja 2 lata
19,90 zł

Wyjątkowa girlanda urodzinowa. Składa się z osiemnastu chorągiewek o długości 4,7 metra. Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem. Długość całkowita: 4,7 m Wymiary flag: 22 x 18 cm Girlanda zapakowana w pudełko idealna na prezent.

Dostępny
13,90 zł

Wyjątkowa zestaw dwunastu niebieskich balonów w delikatne kropeczki – idealne na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem.

Dostępny
13,90 zł

Wyjątkowa zestaw dwunastu różowych i fioletowych balonów w delikatne kropeczki – idealne na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem.

Dostępny
13,90 zł

Wyjątkowa zestaw dwudziestu czterech foremek i flag do babeczek i muffinek urodzinowych w kolorze niebieskim i zielonym. Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem.

Dostępny
17,90 zł

Wyjątkowa obrus urodzinowy foliowy bialy w delikatne kropeczki idealny i praktyczny na dziecięce imprezy. Wymiary: 180 x 130 cm Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem.

Dostępny
17,90 zł

Wyjątkowa obrus urodzinowy foliowy niebieski w delikatne kropeczki idealny i praktyczny na dziecięce imprezy. Wymiary: 180 x 130 cm Doskonale komponuje się z pozostałymii akcesoriami marki Jabadabado z tym samym motywem.

Dostępny