Zestaw artystyczny Mozaika Podwodny Świat - Janod

Janod ekologiczne zabawki drewniane dla niemowląt i dzieci

Zestaw artystyczny Mozaika Podwodny Świat francuskiej marki Janod zawiera karty z ilustracjami nawiązującymi do tematyki morza i żyjących w nim zwierząt.

Na obrazkach poszczególne elementy oznaczone są cyferkami, a zadaniem jest naklejenie odpowiednio oznaczonych naklejek na karty.

Po skończonej pracy obrazki oprawić można w ramki, dzięki czemu staną się wspaniałym elementem dekoracyjnym pokoju dziecka.

Opis poniżej

79,00 zł

Sztuki

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 3,50 zł.


J07760

Nowe

W zestawie znajduje się:

  • 5 kart z obrazkami z ponumerowanymi polami
  • 10 kompletów kolorowych naklejek:
  • - 3 komplety kwadratowych piankowych naklejek 7x7mm
  • - 2 komplety okrągłych piankowych naklejek diamencików o wymiarach 5mm
  • - 2 komplety kwadratowych błyszczących naklejek 7x7mm
  • - 2 komplety okrągłych błyszczących naklejek diamencików o wymiarach 5mm
  • - 1 komplet okrągłych diamencików o wymiarach 6mm oraz instrukcja

Zestaw zaprojektowany we Francji, zapakowany jest w wysokiej jakości metalową walizeczkę z rączką. Sama walizeczka sprawdzi się również jako uniwersalny pojemnik na skarby Malucha.

Linia produktów Zestawy Artystyczne marki Janod to kreatywne zestawy do samodzielnego wykonania, które wspaniale kształtują koordynację oko-ręka, poprawiają sprawność manualną, pobudzają kreatywność oraz wpływają na umiejętność budowania koncentracji u dziecka. Zestawy Artystyczne to idealny prezent dla kreatywnych dzieci lubiących malować, rysować, naklejać i tworzyć – mali twórcy będą bardzo dumni ze swoich dzieł.

Janod od 1970 roku niezmiennie projektuje zabawki, które są synonimem innowacyjności, francuskiego designu i najwyższej jakości. Unikalne zabawki Janod tworzone są z drewna i innych doskonałych materiałów, a przede wszystkim z dziecięcych marzeń! Janod – JUST PLAY

Wszytkie ekologiczne zabawki drewniane marki Janod znajdziesz tutaj Janod ekologiczne zabawki drewniane dla niemowląt i dzieci

Motywy Syrenki
Wiek od lat 4
Wiek wg ELEFUNTEA 4+
Producent JANOD
Materiał produkt wielo materiałowy
Certyfikaty CE, ASTM
Opakowanie walizeczka
Gwarancja 2 lata
79,00 zł

Zestaw artystyczny Mozaika Piraci francuskiej marki Janod zawiera karty z ilustracjami nawiązującymi do tematyki piratów. Na obrazkach poszczególne elementy oznaczone są cyferkami, a zadaniem jest naklejenie odpowiednio oznaczonych naklejek na karty. Po skończonej pracy obrazki oprawić można w ramki, dzięki czemu staną się wspaniałym elementem...

Dostępny