Harmonijka seria Oczami Maluszka - pierwsza książeczka Twojego dziecka

Czwarty tom serii „Oczami Maluszka”.

Książeczka dla niemowląt do 12 miesiąca życia.

Zawiera ona czarno-białe ilustracje z czerwonymi elementami, bowiem po czerni i bieli to właśnie czerwony jest kolejnym kolorem, który rozróżniają niemowlęta.

25,90 zł

35,90 zł

-10,00 zł

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


10SMK

Nowe

Niedostępny

„Harmonijka” - rozkładana książeczka.

Jej wyjątkowa forma pozwala na rozłożenie jej w łóżeczku lub na kocyku.

Zawiera ilustracje o tematyce dziennej (białe tło) i nocnej (czarne tło), każda ilustracja zawiera również czerwone elementy (po czerni i bieli, czerwony to kolejny kolor, który dziecko rozpoznaje).

Kontrastowe ilustracje obrazują przedmioty codziennego użytku bliskie dziecku, z podziałem na tematykę dnia (białe tło) i nocy (czarne tło);


Książeczka ma formę harmonijki – pozwala to na rozłożenie jej w łóżeczku lub na kocyku Twojego dziecka, dzięki czemu pozwolisz mu dłużej obserwować ilustracje w jego naturalnym, bezpiecznym środowisku;


Dzięki prostym i kontrastowym ilustracjom a także rozkładanej formie, książeczka pomaga dbać o rozwój psychologiczny i fizyczny dziecka już od urodzenia.

Seria składa się z 4 części:

  • „Ślimak”- czarne obrazki na białym tle
  • „Banan”- białe obrazki na czarnym tle
  • „Sztućce”- na przemian białe i czarne ilustracje oraz
  • "Harmonijka" z jednej strony czarne obrazki na białym tle, zaś z drugiej białe obrazki na czarnym tle

Dla harmonijnego rozwoju dziecka, od pierwszych chwil życia, najważniejsze jest to, jak postrzega otaczające je świat. Równie ważnych jest sposób, w jaki my sami ten świat dziecku opisujemy.
Oczami Maluszka spełnia potrzeby niemowląt, a nam daje wspaniałe narzędzie dla stymulacji nie tylko wzroku i innych zmysłów dziecka, ale też dla kształtowania cudowniej więzi z dzieckiem.
Paweł Zawitkowski – fizjoterapeuta, autor książek i filmów z serii „Mamo, Tato co Ty na to? (www.mamotatocotynato.pl), konsultant Kliniki i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie

W pierwszych miesiącach życia niemowlę nie widzi wielowymiarowo, nie odróżnia kolorów. Jego świat to zestaw czarno-białych plam. Z tej fascynującej wiedzy o neurologii małego dziecka powstały specjalnie dostosowane książeczki. Polecam świadomym swojej roli rodzicom!
Agniesza Janiec – pedagog, neurologopeda i terapeuta integracji sensorycznej, od lat prowadząca gabinet terapeutyczny dla dzieci i młodzieży, prywatnie mam Uli i Grzesia

Wiek Noworodek
Wiek wg ELEFUNTEA 0+
Producent Sierra Madre
Materiał książka oprawa twarda, kartki twarde
Wymiary opakowania 150 x 150 mm
Format 150 x 150 mm
Ilość stron 12
Okładka Twarda
Środek Twarde strony