Spaceruj z dzieckiem 30 pomysłów na spacery w Warszawie

„Spaceruj z Dzieckiem! 30 pomysłów na spacer w Warszawie” to przewodnik dla dzieci w formie kart, oprowadzający po najciekawszych miejscach stolicy. Nie wiesz co zrobić z dzieckiem w weekend?

Wybierz kartę z trasą spaceru i ruszaj w miasto!

Trasy opracowane przez licencjonowanego przewodnika, testowane i konsultowane z rodzicami i dziećmi.

OPIS poniżej.

35,00 zł

55,00 zł

-20,00 zł

Sztuki

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.


15SMK

Nowe

Poznawanie najciekawszych (często nieznanych) zakątków Warszawy przy okazji aktywnego wypoczynku - świetna zabawa dla całej rodziny.

Mapki i opisy skonstruowane specjalnie dla dzieci, dzięki czemu dziecko uczestniczy w planowaniu trasy i wskazuje gdzie chciałoby pójść, a także poznaje tajemnice i rozwiązuje zagadki opisane na karci.

Wystarczy zabrać jedną kartę na spacer, zamiast całego przewodnika.

Trasy wybrane specjalnie pod kątem rodziców z małymi dziećmi - wszystkie potrzebne dla rodziców informacje zebrane w jednym miejscu.

Wiek wg ELEFUNTEA 3+
Wiek od lat 3
Producent Sierra Madre
Opakowanie pudełko kartonowe
Format 110 x 155 mm
Ilość stron 30
99,99 zł

Bestsellerowa gra planszowa dla wszystkich miłośników serii „Było Sobie Życie” i nie tylko. Pięknie wydana gra z magicznym detektorem odpowiedzi, który sprawia dużo frajdy wszystkim dzieciom! Emocjonująca rozrywka dla całej rodziny – dla dzieci i dorosłych w wieku od 7 do 107 lat.

Dostępny
55,00 zł 45,00 zł

Chcesz wiedzieć jak sprawić, żeby przedmioty znikały, jak pokonać prawo grawitacji i jak czarować przy pomocy liczb? A może nawet jak… czytać w myślach? 30 magicznych sztuczek dla młodych czarodziejów OPIS poniżej.

Obniżka ceny!
Dostępny
39,90 zł

W grze „Atak wirusów” gracze stają po dwóch stronach barykady. Jeden z graczy wciela się w atakujące wirusy i bakterie, a drugi w niestrudzonego obrońcę organizmu. Do zdobycia jest 5 głównych narządów. Żeby je zdobyć, każdy z graczy musi prawidłowo odpowiadać na pytania, a jednocześnie wybrać najbardziej efektywną strategię, i w ten sposób doprowadzić...

Dostępny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: