Namiot indiański Tipi - Scratch

Scratch edukacyjne zabawki dla noworodków, niemowląt i dzieci

Namiot indiański dla wszystkich miłośników szalonych przygód.

Prosta konstrukcja umożliwia łatwe złożenie i przeniesienie namiotu w dowolne miejsce.

Namiot nadaje się zarówno do rozłożenia wewnątrz pomieszczania jak i na zewnątrz podczas bezdeszczowej aury.

Dodatkowo namiot wyposażony jest w matę podłogową, dwa okna roll-up oraz dekoracyjne pióra indiańskie zdobiące całą konstrukcję.

Namiot po rozłożeniu ma 190cm wysokości i 130 cm szerokośc.

SCRATCH gwarantuje jaokość na lata:)

299,99 zł

Sztuki

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 29 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 29 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 14,50 zł.


6182503

Nowe

Scratch to belgijska marka, która oferuje produkty dla najmłodszych dzieci. Wszystkie zabawki zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Marka Scratch to innowacyjne pomysły, nowoczesny design i tematyka, która koncentruje się na rozwoju dziecka.

Każda zabawka zaprojektowana przez Scratch jest dostosowana do wieku dziecka i stymuluje rozwój ważnych umiejętności, takich jak umiejętności motoryczne, łączenie i dopasowywanie elementów, rozpoznawanie kształtów i kolorów, wspomaganie nauki chodzenia, jak też nauki jazdy na rowerku itp.

Produkty Scratch są wykonane z mocnego i trwałego drewna. Wszystkie zabawki Scratch są testowane i zgodne z europejskimi i międzynarodowymi normami jakości. Od projektu do produkcji, bezpieczeństwo zabawek Scratch jest zawsze na pierwszym miejscu.

Wszytkie zabawki edukacyjne i rozwojowe marki Skratch znajdziesz tutaj Scratch edukacyjne zabawki dla noworodków, niemowląt i dzieci

Motywy Indianie & Kowboje
Wiek od lat 3
Wiek wg ELEFUNTEA 3+
Producent Scratch
Certyfikaty CE, ASTM
Opakowanie pudełko kartonowe