Mały różowy piesek do ciągnięcia Ella - Scratch

Scratch edukacyjne zabawki dla noworodków, niemowląt i dzieci

Drewniany piesek do ciągnięcia imieniem Ella to wspaniały towarzysz spacerów dla najmłodszych odkrywców.

Ten uroczy piesek podążając za dzieckiem radośnie macha ogonkiem i porusza główką a dzwoneczek przy obroży dźwięczy przy poruszaniu się pieska. 

Uszka poruszają się, gdy dziecko pokonuje zakręty ze swoim pupilem.

Po naciśnięciu przycisku na plecach pieska, szczeniaczek wydaje dźwięk.

Wymiary: 185 x 140 x 95 mm

OPIS poniżej.

84,99 zł

Sztuki

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 8 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 8 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 4,00 zł.


Nowe

Drewniany piesek do ciągnięcia imieniem Ella to wspaniały towarzysz spacerów dla najmłodszych odkrywców.

Ten uroczy piesek podążając za dzieckiem radośnie macha ogonkiem i porusza łebkiem a dzwoneczek przy obroży dźwięczy przy poruszaniu się pieska. 

Uszka poruszają się, gdy dziecko pokonuje zakręty ze swoim pupilem.

Po naciśnięciu przycisku na plecach pieska, szczeniaczek wydaje dźwięk.

Zabawka nie pozostawia śladów na podłodze dzięki gumowym paskom, w które zostały wyposażone łapy pieska.

Wymiary: 185 x 140 x 95 mm

Scratch to belgijska marka, która oferuje produkty dla najmłodszych dzieci. Wszystkie zabawki zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Marka Scratch to innowacyjne pomysły, nowoczesny design i tematyka, która koncentruje się na rozwoju dziecka.

Każda zabawka zaprojektowana przez Scratch jest dostosowana do wieku dziecka i stymuluje rozwój ważnych umiejętności, takich jak umiejętności motoryczne, łączenie i dopasowywanie elementów, rozpoznawanie kształtów i kolorów, wspomaganie nauki chodzenia, jak też nauki jazdy na rowerku itp.

Produkty Scratch są wykonane z mocnego i trwałego drewna. Wszystkie zabawki Scratch są testowane i zgodne z europejskimi i międzynarodowymi normami jakości. Od projektu do produkcji, bezpieczeństwo zabawek Scratch jest zawsze na pierwszym miejscu.

Wszytkie zabawki edukacyjne i rozwojowe marki Skratch znajdziesz tutaj Scratch edukacyjne zabawki dla noworodków, niemowląt i dzieci

Wiek od 18 m
Wiek wg ELEFUNTEA 1,5+
Producent Scratch
Materiał eko-drewno, nietoksyczny nadruk
Certyfikaty CE, ASTM
Opakowanie pudełko kartonowe
229,99 zł

Drewniany kulodrom z krówką Marią dla Najmłodszych graczy. Tor kulkowy został zaprojektowany z myślą o Najmłodszych. Zestaw zawiera 3 duże drewniane kulki, odpowiednie do zabawy dla Maluszka. OPIS poniżej.

Dostępny
165,00 zł

Sympatyczną krówką Marysia - Drewniany sorter dla Najmłodszych. Wystarczy dopasować odpowiedni kształt klocka, aby ten wpadł do brzuszka krówki. Dzięki zabawie dziecko uczy się koordynacji ruchów, ćwiczy koncentrację, poznaje i uczy się rozróżniania kształty. Krówka to jednocześnie idealna zabawka do ciągnięcia, wyposażona w sznurek i cztery kółka....

Dostępny
134,99 zł

Wóz cyrkowy dla najmłodszych. Wystarczy dopasować odpowiedni kształt klocka, aby ten wpadł do cyrkowego wozu. Wóz cyrkowy został wyposażony w magnetyczny zatrzask z tyłu, aby wszystkie zwierzątka bezpiecznie dotarły do celu. Dzięki zabawie dziecko uczy się koordynacji ruchów, ćwiczy koncentrację, poznaje i uczy się rozróżniania różnych kształtów. Wóz...

Dostępny
104,99 zł

Drewniany traktor z przyczepą farmera Charles'a to wspaniała zabawa dla miłośników układania, sortowania, łączenia, odkrywania dźwięków. Traktor wyposażono w kolorowe drewniane klocki, które dziecko, po dopasowaniu w odpowiednie miejsce, zabiera z sobą w podróż traktorkiem. Produkt wykonany z drewna. OPIS poniżej.

Dostępny

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: