PIASKOWNICA I OKLICA 

Piaskownica i okolica

Kolorowy zestaw do gry w Mini Golfa. Wykonane z bardzo wytrzymałej pianki kolorowe elementy posłużą na długo. Można grać w domu na dywanie jak i na zewnątrz. Wysokość łuków/bramek: 20x20 cm Grubość pianki: 13 mm Zestaw zawiera: 4 łuki/bramki 8 uchwytów do łuków/bramek 2 piłeczki 2 kije golfowe Obejrzyjcie film

159,00 zł 69,00 zł
Niedostępny
Obniżka ceny!
Niedostępny

Stoli czy bujawka? Co wybrać? Teraz już nie masz dylematów. Stolik i bujawka w jednym z jednej strony jesz,piszesz,malujesz, odwracasz na drugą stronę i się bujasz. Super praktyczna zabawka i mebel jednocześnie. Lekki, funkcjonalny, bardzo wytrzymały. Rozmiar 86x38x43 cm. OPIS poniżej.

459,00 zł 299,00 zł
Obniżka ceny!
Dostępny

Piasek do piaskownic i na place zabaw. Nasz piasek jest specjalnie wybierany tak aby był bezpieczny dla naszych Dzieci bo przecież to jest Najważniejsze. Polecamy do piaskownic oraz na zajęcia plastyczne. Kolor zbliżony tak jak na zdjęciu. OPIS zastosowań poniżej.

20,00 zł 6,99 zł
Obniżka ceny!
Dostępny

Delikatny piasek do piaskownic Nasz piasek jest specjalnie wybierany tak aby był bezpieczny dla naszych Dzieci bo przecież to jest Najważniejsze. Polecamy do piaskownic oraz na zajęcia plastyczne. Kolor zbliżony jak na zdjęciu. OPIS zastosowań poniżej.

29,99 zł 9,99 zł
Obniżka ceny!
Dostępny

Biały delikatny piasek do piaskownic Nasz piasek jest specjalnie wybierany tak aby był bezpieczny dla naszych Dzieci bo przecież to jest Najważniejsze. Biały niczym śnieg. Piasek nie powoduje otarć. Kolor zbliżony jak na zdjęciu. OPIS zastosowań poniżej.

39,99 zł 14,99 zł
Obniżka ceny!
Dostępny

Piaskownica Ogrodowa Sweden Wood Sandpit Elefuntea Idealna do każdego ogrodu dla Dzieci. Drewniana konstrukcja pokryta została bezpiecznymi i ekologiczne nietoksycznymi farbami wodnymi. Piaskownica posiada: - opuszczany i regulowany daszek - 2 ławeczki Do piaskownicy posiadamy panele aranżacyjne zamieniające ją w statek piracki, zamek rycerski, rakietę...

399,99 zł 349,99 zł
Obniżka ceny!
Dostępny
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów