PIASKOWNICA I OKLICA 

Piaskownica i okolica

Piasek do piaskownic i na place zabaw. Nasz piasek jest specjalnie wybierany tak aby był bezpieczny dla naszych Dzieci bo przecież to jest Najważniejsze. Polecamy do piaskownic oraz na zajęcia plastyczne. Kolor zbliżony tak jak na zdjęciu. OPIS zastosowań poniżej.

20,00 zł 6,99 zł
Obniżka ceny!
Dostępny

Delikatny piasek do piaskownic Nasz piasek jest specjalnie wybierany tak aby był bezpieczny dla naszych Dzieci bo przecież to jest Najważniejsze. Polecamy do piaskownic oraz na zajęcia plastyczne. Kolor zbliżony jak na zdjęciu. OPIS zastosowań poniżej.

29,99 zł 9,99 zł
Obniżka ceny!
Dostępny

Biały delikatny piasek do piaskownic Nasz piasek jest specjalnie wybierany tak aby był bezpieczny dla naszych Dzieci bo przecież to jest Najważniejsze. Biały niczym śnieg. Piasek nie powoduje otarć. Kolor zbliżony jak na zdjęciu. OPIS zastosowań poniżej.

39,99 zł 14,99 zł
Obniżka ceny!
Dostępny

Piaskownica Ogrodowa Sweden Wood Sandpit Elefuntea Idealna do każdego ogrodu dla Dzieci. Drewniana konstrukcja pokryta została bezpiecznymi i ekologiczne nietoksycznymi farbami wodnymi. Piaskownica posiada: - opuszczany i regulowany daszek - 2 ławeczki Do piaskownicy posiadamy panele aranżacyjne zamieniające ją w statek piracki, zamek rycerski, rakietę...

399,99 zł 349,99 zł
Obniżka ceny!
Dostępny
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów